شهرداری باید از مردم  عذرخواهی کند

شهرداری باید از مردم عذرخواهی کند

یک کارشناس فوتبال از مدیران باشگاه شهرداری خواست تا موضوع تبانی مطرح را شفاف سازی و جزئیات اتفاقات رخ داده را برای مردم تشریح کنند.


تقی سعادپور با استناد به آرای کمیته انظباطی در خصوص صحت تبانی رخ داده گفت : مطمئناً تعلیق فعالیت های باشگاه ورزشی شهرداری چیزی را اثبات نخواهد کرد.
وی افزود: چنانچه واقعا تبانی رخ داده باشد ؛ مدیران ورزشی باشگاه شهرداری باید از مردم تبریز بابت اتفاقاً رخ داده عذرخواهی کنند چرا که بودجه این باشگاه از درآمدهای حاصل از شهرداری تبریز است که از مردم این شهر برای باشگاه هزینه می شود.
سرپرست تیم فوتبال هنرمندان تبریز در ادامه این گفتگو با اشاره به وظایف ذاتی شهرداری ها در قانون اظهار داشت: طبق قانون تیم داری حرفه ای وظیفه شهرداری ها نیست و صراحتاً در قانون آمده که شهرداری ها باید در ورزش همگانی شهر سرمایه گذاری کنند.
سعادتپور با اشاره به لزوم گسترش بیش از پیش ورزش همگانی در جامعه افزود: ورزش همگانی و ورزش پایه زیر بنای ورزش قهرمانی هستند و چنانچه از سنین پایه بر ورزش اهمیت داده شود موجبات ظهور و شکوفایی استعداد های هر رشته ورزشی در جامعه به وجود می آید که نتایج مثبتی در آینده ورزشی هر جامعه دارد.
وی افزود: براستی باید این سوال را کرد که آیا واقعاً دیگر کلانشهر های کشور از جمله تهران ، شیراز ، اصفهان و مشهد و… نمی توانند تیم داری قهرمانی کنند ؟ یا چه منافعی این تیم داری برای عده ای دارد که بر این مهم اسرار می کنند؟؟
تقی سعادتپور با یادآوری تاریخ فوتبال تبریز عنوان کرد: علیرغم اینکه در استان ما پتانسیل هایی چون مس سونگون وجود دارد اما هر ساله فوتبال آذربایجان از کمی بودجه در مشکلات متعدد بسر می برد که واقعا جای تاسف دارد چراکه اگر این نوع پتانسیل ها در سایر شهر ها بود حتما تا کنون اقدام به ایجاد رشته های مختلف ورزشی در سنین مختلف کرده بودند.
وی با اظهار تاسف از وضعیت کنونی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اظهار کرد: ماشین سازی بخشی از تاریخ فوتبال آذربایجان است ، باید هرچه سریعتر درباره این تیم باسابقه و محبوب تبریز تصمیم گیری شود و همه تلاش ها بر این شود که سریعا این تیم به جایگاه واقعی خود در ورزش آذربایجان برگردد.وی در خاتمه از عموم مردم و بویژه جوانان خواست کوهنوردی و طبیعت گردی را جز برنامه های خود قرار داده و ورزش را از برنامه های روزانه خود حذف نکنند.

سیدهادی شاطرموسوی
چاپ شده در نشریه خوش خبر به تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1392 /  9 شعبان 1434 / 18 ژوئن 2013/ سال نهم/ شماره 539

Print Friendly, PDF & Email

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

code

رفتن به بالا