زلزله زدگان آذربایجان را فراموش نکنیم

زلزله زدگان آذربایجان را فراموش نکنیم

مدیر و سرپرست باشگاه هنرمندان تبریز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما بر لزوم توجه بیشتر به زلزله زدگان آذربایجان تاکید کردند.

به گزارش سایت سید هادی شاطر موسوی ، امیر مهدیزاده مدیر باشگاه هنرمندان تبریز با اظهار به اینکه زلزله زدگان ایرانی بویژه زلزله زدگان آذربایجان همواره باید مورد توجه و حمایت قرار گیرند ، خاطرنشان کرد: زلزله با اثراتی که دارد تا مدت ها زندگی انسان ها را تحت الشعاخ خود قرار می دهد و بجاست که از زلزله زدگان تا بازگشت به زندگی عادی شان حمایت گردد.

وی افزود: وقتی بلایای طبیعی دامنگیر ما انسان ها می شود باید تا حد توان به هم نوع خود کمک نماییم و برایمان فرق نکند که زلزله زده آذربایجانی  است یا بوشهری و یا بمی … بلکه با نیت خیرخواهانه تا آخرین لحظه و تا حد توان حمایت خود را از آنان قطع نکنیم.

تقی سعادتپور سرپرست تیم فوتبال هنرمندان تبریز نیز در همین باره با اشاره به اینکه زلزله زدگان آذربایجان با گذشت بیش از یک سال از واقعه زلزله هنوز نیازمند کمک رسانی هستند ، اظهار داشت: کارهای خوبی در مناطق زلزله زده آذربایجان شده اما واقعیت ها نشان می دهد باید بیش از این ها به موضوع کمک رسانی دولتی و مردم حساس بود چرا که زندگی عادی وقتی برای این عزیزان وقتی شروع خواهد شد که دیگر غمی جز غم از دست دادن عزیزان خود نداشته باشند.

وی افزود : در ساعات اولیه زلزله آذربایجان از جای جای ایران شاهد حمایت و کمک رسانی های زیادی بودیم اما این نوع کمک رسانی ها رفته رفته کم و شاید پایان یافت و این درحالی است که در مراجعه به مناطق زلزله زده دیده می شود هنوز مردم با مشکلات متعددی دست وپنجه نرم می کنند.

سعادتپور با تاکید بر اینکه حمایت از زلزله زدگان نباید قطع شود ، ادامه داد: همچنان که حاکمیت پیگیر حل مسائل زلزله زدگان است نمایندگان مجلس ، مردم و مسئولان نیز تا حل کامل مشکلات مردم مناطق زلزله زده آذربایجان پیگیر بوده و به هموطنان خود کمک نماید چراکه مناطق زلزله زده بویژه شهرستان ورزقان پیش از زلزله نیز با مشکلات متعددی مواجه بود که برای حل آنان نباید فرصت سوزی کرد.

سرپرست تیم هنرمندان تبریز با اشاره به پیش رو بودن فصل سرما افزود: طبیعت کوهستانی مناطق زلزله زده آذربایجان در سال قبل نشان داد سرما و بارش برف در این ناحیه بیش از سایر نقاط کشور آغاز می شود که جا دارد مسئولین بویژه استاندار آتی آذربایجان شرقی و دولت تدبیر و امید بیش از پیش بر رفع مشکلات مردم با لحاظ دور اندیشی اهتمام ورزند.

گفتنی است :  تیم فوتبال هنرمندان تبریز با انجام بازی های خیرخواهانه برابر تیم های هنرمندان و رسانه ورزش تهران توانسته تا حدی نگاه مردم و مسئولین را متوجه زلزله زدگان آذربایجان نماید اما عدم توجه رسانه ای لازم بر این تیم موجبات دلخوری فعالان اجتماعی و ورزشی را به دنبال داشته و پیشتر امیر مهدیزاده مدیرعامل باشگاه هنرمندان تبریز نیز از وضعیت بوجود آمده ابراز نارضایتی نموده است.

Print Friendly, PDF & Email

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

code

رفتن به بالا