نجفی : رویکرد ما در ورزش ، همگانی خواهد بود

نجفی : رویکرد ما در ورزش ، همگانی خواهد بود

 سید هادی شاطر موسوی : به دنبال اثبات تخلفات تیم فوتبال شهرداری تبریز در مسابقات لیگ دسته اول سال گذشته که منجر به سقوط این تیم به لیگ دسته دوم شد ؛ گفتگویی داشیتم با شهردار و تنی چند از اعضای شورای شهر تبریز و از نظرات آنان درباره “رویکرد جدید شهرداری در ورزش ” جویا شدیم.
رویکرد ما در ورزش ، همگانی خواهد بود
رویکرد ما در شهرداری حمایت از ورزش همگانی خواهد بود و قرار باشد تیم داری نماییم ، از تیم هایی حمایت خواهیم کرد که بازیکنانش تماماً بومی باشند.
شهردار تبریز با اعلام این مطلب به توران ضمن ابراز کم میلی به تیم داری قهرمانی در مجموعه شهرداری؛ گفت : تصمیم داریم با توسعه میادین ورزشی در شهر و چمن مصنوعی کردن زمین های خاکی ، به توسعه و بهبود ورزش همگانی کمک کنیم.
صادق نجفی افزود : توسعه سالن های ورزشی در شهر جزء اولویت های ما در مجموعه شهرداری بوده و در کنار آن قصد داریم بیش از پیش از ورزش بانوان و محلات حمایت نماییم.
شیاری : توضیحات میر معصوم قانع ام نکرد!
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه توضیحات میر معصوم سهرابی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری ؛ تاکنون وی را قانع نکرده ، اظهار داشت : توضیحات آقای سهرابی را در جلسه کمیسیون شنیدیم و ایشان از وضعیت موجود حرف هایی زدند که بنده را قانع نکرد.
علی شیاری در جواب به این سوال که چرا تاکنون مجموعه شهرداری از مردم بخاطر تخلفاتی که اثبات شده عذر خواهی نمی کند ؛ اظهار داشت : مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری اشتباهات خود را قبول نمی‌کند و اگر برای ما ثابت شود که این تخلفات از جانب آنها است ما از طرف شورای سوم از مردم عذرخواهی خواهیم کرد.
وظیفه قانونی ما حمایت از ورزش همگانی است
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در همین باره به توران گفت : طبق قانونی وظیفه داریم از ورزش همگانی حمایت نماییم و رویکرد ما در شورای چهارم نیز بیشتر در همین راستا خواهد بود.
شهرام دبیری افزود: به عقیده شخصی بنده اینکه ما در ورزش قهرمانی از تیم هایی حمایت کنیم که در آسیا و جهان برای ما افتخار آفرینی می کنند نیز مناسب به نظر می رسد ، چرا که در گذشته با کمترین بودجه بیشترین افتخارآفرینی ها را در این حوزه داشته ایم.
وی خاطرنشان کرد : در فوتبال کشور اتفاقاتی به مراتب تلخ تر رخ می دهد اما آب از آب تکان نمی خورد و در مورد وضع به وجود آمده سال قبل نیز معتقدم که بیش از حد سخت گیری شد.
به ورزش بانوان بیشتر باید توجه شود
رئیس کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر تبریز نیز با اعلام اینکه بطور قطعی نمی تواند در مورد اتفاقات گذشته سازمان ورزش شهرداری نظر دهد ، عنوان کرد:  با آقای سهرابی جلسات زیادی داشته ایم و بطور قطعی نمی توانم در این مورد اظهار نظر کنم.
اکرم حضرتی افزود: بنده نیز اعتقاد زیادی به ورزش همگانی دارم و همچنین یکی از دغدغه های بنده در حوزه ورزش بانوان است و از آقای سهرابی خواسته ایم برای ورزش بانوان در هر رده سنی و هر رشته ورزشی برنامه هایی داشته و اقداماتی در این حوزه انجام دهد.
PrintFriendly and PDF

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

رفتن به بالا