تماشاگران در اعتراض به داوری هم ابتکار به خرج دهند

تماشاگران در اعتراض به داوری هم ابتکار به خرج دهند

سیدهادی شاطرموسوی: تیم فوتبال تراکتور سازی در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور میزبان تیم فوتبال سپاهان اصفهان خواهد بود. به منظور اطلاع از آخرین وضعیت آمادگی باشگاه و تیم ؛ گفتگویی تلفنی داشتیم با شهریاری مدیر روابط عمومی تراکتور سازی و از ایشان درباره بازی روز جمعه سوالاتی را کردیم.

قرعه کشی5 موتور سیکلت

کاظم شهریاری از قرعه کشی 5 موتور سیکلت بین تماشاگران بازی تیم های تراکتورسازی و سپاهان خبرداده و گفت : همانند بازی گذشته این تیم در تبریز ، باشگاه تراکتور سازی برآن شده 5 موتور سیکلت بین تماشاگران حاضر در ورزشگاه قرعه کشی و نتایج را این بار از طریق اسکوربورد ورزشگاه به اطلاع حاضرین برساند.

رایزنی برای افزایش تعداد اتوبوس

شهریاری با اظهار به اینکه کادر فنی ، بازیکنان و باشگاه تراکتور سازی ؛ انتظار دارند هواداران پرشور این تیم روز جمعه ما را تنها نگذارند، گفت: با شرکت واحد اتوبوس رانی تبریز رایزنی هایی برای افزایش تعداد اتوبوس در روز یاد شده داشته ایم و از هواداران میخواهیم مثل همیشه با حضور در ورزشگاه و تشویق تیم؛ ما را یاری نمایند.

در اعتراض به داوری هم ابتکار به خرج دهید

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور سازی در عین حال از هواداران خواست نظر به اینکه این تیم از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه مالی شده ؛ صرفا به تشویق و حمایت از تیم مورد علاقه خود بپردازند.وی تصریح کرد: همچنان که شعار «عیبی یوخ» فرهنگ بزرگ و مایه افتخار تراکتور و آذربایجانی ها در کشور شده ؛ انتظار می رود تماشاگران ما در راستای منافع تیم ، قدری سعه صدر داشته و در برخورد با صحناتی که داوری مرتکب اشتباه می شود ؛ ابتکار خرج دهند و در این مورد نیز به الگویی برای سایر تیم های کشور باشند.

شهریاری افزود: تمایلی نداریم که با تقلید از اروپایی ها در مواجهه با اشتباهات داوری ، دستمال های سفید از سوی تماشاگران به احتراز درآید اما باشگاه علاقمند است با فرهنگ اصیل بومی این منطقه شاهد ابتکاراتی در این خصوص نیز باشیم چرا که ادامه روند اعتراض به داوری احتمال محرومیت تیم از نعمت تماشاگر را به دنبال خواهد داشت.

وی در پایان این گفتگو ، از آمادگی بالای تیم و بازیکنان خبرداده و افزود : فرشاد احمدزاده و خالد شفیعی هم به تمرینات این تیم بازگشته اند و تیم با تمام قوا آماده رویارویی با تیم اصفهان است.

دیدار تیم های تراکتور سازی و سپاهان اصفهان روز جمعه 4 مهر و در ساعت 17 و 40 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد. تراکتور سازی با 20 امتیاز هم اکنون در صدر جدول مسابقات لیگ برتر قرار دارد و سپاهان نیز با 16 امتیاز جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است.

چاپ شده در نشریه خوش خبر به تاریخ 1 مهر ۹۳ شماره 659

Print Friendly, PDF & Email

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

code

رفتن به بالا