حمایت از تراکتور و گسترش وظیفه هر هوادار فوتبال آذربایجان

حمایت از تراکتور و گسترش وظیفه هر هوادار فوتبال آذربایجان

سیدهادی شاطرموسوی: روند درو کردن امتیازات مسابقات لیگ برتر فوتبال توسط تیم تراکتور سازی همچنان در جریان بوده و تراکتور مدل 93 ای را به غول مهار ناشدنی تبدیل کرده است.

تراکتوری که تا دیروز ، خیلی ها چشم دیدن و انتظار موفقیتش را نداشتند ؛ در سه بازی گذشته خود حداقل 3 گل به دروازه حریفان خود وارد کرده تا خط و نشانی برای سایر تیم های مدعی بکشد.

برد 3 بر 1 تراکتور سازی برابر پرسپولیس آن هم در تهران داغ بزرگی بر دل آنانی نهاده که همواره در کمین شکست تیم فوتبال تراکتور سازی نشسته اند تا بار دیگر همانند فصل گذشته فریاد تونی را در ورزشگاه به طنین درآورده و تیم را به حاشیه ببرند ؛ غافل از اینکه نه تراکتور و نه هواداران فهیم این تیم تسلیم حاشیه سازان نخواهد شد.

هر چه بوده تونی هم همانند واسیلی گوجا برای دورانی در فوتبال آذربایجان زحمت کشید و نباید تاثیر آنان را بر فوتبال این خطه نادیده گرفت اما فوتبال امروز آذربایجان اگر خواهان پیشرفت است باید روی پاهای خود راه رفته و خودکفا شود. امروز اگر اقتصاد مقاومتی در کشور سر زبان ها افتاده و اولویت بر تولید داخلی است؛ همگان بهتر از ما می دانند که فوتبال هم برای خود صنعتی شده و ما به خودکفایی نخواهیم رسید مگر با حمایت از فوتبال شناسان بومی خود.

امروز آذربایجان بیش از هر چیز نیازمند بازیکن و مربی بومی است تا بار دیگر همانند دهه 70 تاثیر گذاری خود را در فوتبال کشور نشان دهد. از روز اولی که رسول خطیبی هدایت تراکتور را بر عهده گرفته ، صراحتا اعلام کرده است که به هیچ عنوان باج نخواهد داد. هوادار واقعی فوتبال آذربایجان بهتر از هر زمان ، می داند که اکنون فرصت تاریخی برای احیای فوتبال در آذربایجان بوده و محکوم به موفقیت در این زمینه هستیم.

تراکتور و گسترش فولاد آذربایجان بیش از هر روز نیازمند هوادارانی است که سکوهای ورزشگاه را پر کرده و با هر عقیده و سلیقه ای صرفا به حمایت از تیم های خود بپردازند. شاید اوضاع این روز گسترشی ها برخلاف وضعیت اواخر فصل پیش این تیم باشد اما مطمئنیم که حمایت از این تیم بومی استان ما نیز بی ثمر نخواهد بود.

فراموش نباید کرد که خودکفایی در فوتبال به راحتی به دست نخواهد آمد و فراز و نشیب های زیادی را باید طی کنیم اما نهایتا همه این تلاش ها با حمایت آذربایجانی ها برگ زرین دیگری بر تاریخ ورزش آذربایجان ثبت خواهد نمود.

چاپ شده در نشریه خوش خبر به تاریخ 18 شهریور ۹۳ شماره 655

Print Friendly, PDF & Email

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

code

رفتن به بالا

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php70) in Unknown on line 0